Pizza Hut olarak dünyada ve Türkiye’deki restoranlarımızda uzun senelerdir gösterdiğimiz azami özeni bugünlerde daha fazla hassasiyetle takip ettiğimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Tüm dünyayı etkisi altına alan COVID- 19 virüsü ile mücadelede, çalışanlarımızın ve siz müşterilerimizin sağlığı en büyük önceliğimiz. Sürecin başından beri gıda alanında yerli yabancı tüm otoritelerin ve gelişmelerin takibini yakından yaparak hem çalışanlarımızın hem de siz müşterilerimizin bizlere olan güveninin yarattığı sorumlulukla hareket ediyoruz.

1

Tüm çalışanlarımızı hem kendilerinin ve ailelerinin sağlığı hem de siz müşterilerimizin sağlığını önemsemeleri adına şirketimizin sorumlu hekimlerinden de destek alarak ilgili konuda eğitimlerimizi veriyoruz. Şube içinde ve dışında çalışma arkadaşlarımız için ayrı ayrı önlemler alınması konusunda bilgilendirmeler yapıyor ve uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

2

Pizza Hut mutfaklarında, tüm çalışanlarımızın Sağlık Bakanlığı uyarılarına uygun olarak her türlü dezenfeksiyon önlemlerini uygulamasına azami özen gösteriyoruz. Kullandığımız tüm malzemelerin en hijyenik koşullarda servise hazır edilmesi konusunda iç denetimlerimizi yaptığımız gibi tedarikçilerimizin de ilgili önlemleri aldığının kontrolünü ilgili ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

3

Tüm ekipmanlarımızın, fırınlarımızın, mutfak ve depolarımızın dezenfeksiyonunu sağlıyor, ürünlerimizin el değmeden hazırlanması için eldiven kullanımı dahil tüm hijyen kurallarını hassasiyetle uyguluyoruz.

4

Paketleme ve ürünlerimizin teslimatı konusunda da her türlü hijyen kurallarını özenle uyguluyoruz. Kurye motorlarının günlük olarak dezenfeksiyonunu gerçekleştirerek, her sipariş sonrası kaskların ve pos cihazlarının temizlenmesi konusunda titizlikle çalışıyoruz.

5

Tüm çalışanlarımızın ve siz müşterilerimizin sağlığını önemsiyor, restoranlarımızdan kapınıza kadar özenle hizmet veriyoruz. Tüm siparişlerinizde özel aparatlarımız sayesinde temassız ve %100 hijyenle servis veriyoruz. Aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.

Alınan tüm bu önlemlere ek olarak, siz Pizza Hut severlerin endişelerinin giderilmesi ve virüsün olası yayılımının önlenmesi için gündemi takip ederek yapılacak her türlü bilimsel uyarıyı göz önünde bulundurmaya devam edeceğiz.

Sağlık ve Güvenle kalmanız dileğimizle Pizza Hut Türkiye